technology

Spójrzmy prawdzie w oczy: 50-lub 60-letni ciało to nie to samo, co 20-letni. Nie będzie w stanie zrobić to samo-i nie muszą. Ale ćwiczenia to klucz do twojej niezależności i dobrej jakości życia wraz z wiekiem. Więc trzeba myśleć o tym, aby być zdrowym, nie wyrządzając sobie krzywdy?Tracisz masę mięśni gdy ty dostajesz Starym, i ćwiczenie może pomóc odzyskać jej. Mięśnie również spalają więcej kalorii niż tłuszcz, nawet w stanie spoczynku, co kompensuje spowolnienie metabolizmu.

Ćwiczenie pomaga zatrzymać, zatrzymać, a czasem i poprawić poważne choroby, takie jak choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, udar mózgu, choroba Alzheimera, zapalenie stawów i osteoporoza. To może pomóc twój mózg pozostają ostre i zachować od upadku w funk.Młode lub stare, każdemu potrzebne są różne rodzaje. Cardio i ćwiczenia aerobowe zwiększają tętno i sprawiają, że mocniej oddychać, co podnosi wytrzymałość i spala kalorie. Trening wytrzymałości lub wagi utrzymuje twoje mięśnie są gotowe do działania. Elastyczność ćwiczenia pomogą ci pozostać elastyczny, tak, że można mieć pełny zakres ruchu i uniknąć obrażeń. Trening równowagi staje się ważne po 50 lat, tak, że można uniknąć upadku i pozostać aktywnym.Wybierz właściwe działania
Niski wpływ ćwiczeń, mniej jeździć i walenie, milsze w stawach. Niektóre rodzaje działalności zapewniają więcej niż jeden rodzaj treningu, więc dostaniesz więcej grzywki od twojego samiec rozgrzewki.

Na pewno wybrać to, co lubisz robić! Twój lekarz lub fizjoterapeuta może zaproponować sposoby adaptacji sportu i ćwiczeń lub lepsze alternatywy, oparte na ograniczeniach wszelkich dolegliwości, które masz.
Proste i skuteczne! Buduje swoją wytrzymałość, wzmacnia mięśnie dolnej części ciała, i pomaga walczyć z chorobami kości, jak osteoporoza. Łatwo pracować w dzień. Można przejść w pojedynkę lub zrobić jego społecznym. W umiarkowanym tempie dostaniesz ćwiczenia i być w stanie komunikować się ze sobą lub z grupą. Jeśli lubisz się pocić trochę więcej, kiedy ćwiczysz, spróbuj jogging, aby uzyskać tętno. Dopóki robisz to powoli i równomiernie, nosić odpowiednie buty, robisz przerwy na chód, twoje stawy muszą być w porządku. Miękkie powierzchnie, jak ślad lub trawa, mogą również pomóc. Zwróć uwagę na swoje łydki i uda, z dodatkowym rozstępy i wzmocnienia, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo urazów.