symphony-tcgm-system

Wyobraź sobie skromny banan,  na chleb bananowy. To nie chleb, a po prostu ciastko. Jeśli kiedykolwiek robili chleb bananowy, zdasz sobie sprawę, ile oleju i cukru dodaje się do czegoś, co natura już zrobiła słodkie.

W tym samym czasie, napoje owocowe, zazwyczaj zawierają tylko 25% soków owocowych i zawierają bardzo wysoki poziom cukru. Nawet gdy pijesz 100-procentowy sok owocowy, ty tracisz ważną błonnika, który w naturalny sposób pochodzi z owoców i pomaga organizmowi rozpoznać, że czuje się kompletny. Tak cały owoc jest najlepszy.

Koktajle owocowe, choć nieco lepiej niż soki owocowe, są jeszcze jednym, który można łatwo złapać. Smoothies w ogóle przygotowane w dużych сервировках i mogą mieć syropy lub mrożone dodane do nich, co zmniejsza ich wartość odżywczą porównaniem.Jeśli próbujesz schudnąć, będziesz wiedzieć, słodkie napoje nie idą. Ale niektóre z najbardziej prostych błędów, aby te, w postaci ciekłej.

Świnki morskie laboratorium kłaść do testu, aby zobaczyć kiedy palimy najwięcej kalorii

Wiele osób nie wie, ile kilojoules w napojach alkoholowych. Średnia porcja czerwonego wina w restauracji równoważne 1,5 standardowych napojów i zawiera 115 kalorii.

W ten sposób, po dwóch kieliszków wina nie tylko przekroczyły zalecane dwa standardowe napoju, ale i zużyte równoważne kalorii, aby zjeść dwie pełne szklanki kukurydzianych chipsów. To samo odnosi się do piwa, gdzie tylko jedna szkuner jest równa 1,6 standardowych napojów — i 147 kalorii.

Plus, oczywiście, wielu z nas nie zatrzymują się na jednym.

Oto wygodny informacje, które chcesz wiedzieć — ale nie, jeśli wkład pracownik.

Jeśli siedzisz w biurze w ciągu dnia, spalamy najwięcej kalorii w drugiej połowie dnia.

I możesz podziękować siedem biednych ludzi, którzy przeszli przez to, co brzmi jak najgorsze badanie w świecie, aby dowiedzieć się tego.

Naukowcy odkryli, że w godzinach popołudniowych i wczesnym wieczorem spala o 10 procent więcej kalorii, gdy niewielka grupa przechodzi przez wyczerpujący tryb.

Żyli w specjalnym laboratorium i nie mieli pojęcia o tym, w jakim czasie to było na zewnątrz, i każdej nocy są zsuwali czasie snu na cztery godziny.

To był wewnętrzny zegar organizmu z synchronizacji, aby naukowcy mogli odkryć ten codzienny cykl spokoju metabolizmu.

Nie było żadnych godzin, okien, telefonów i internetu, a uczestnicy wyznaczyli czas, aby położyć się spać i obudzić się.

OSTATNIE SŁOWO

Prawdopodobnie najczęstszym spożywczy błąd podczas próby schudnąć-to zbyt wiele. Musimy wybrać odpowiedni pokarm, ale ilość też jest ważne.

Ważne jest, aby słuchać sygnałów, które nasze ciała wysyłają, kiedy możemy nabrać, aby przestać jeść. Najlepszym sposobem, aby to zrobić-jeść powoli, chciałaś coś świątecznego. Spowolnienie nasz posiłek, prawdopodobnie zostanie wysłany znak kompletności, zanim go czuć na naszym pasie.

Yasmine Probst-starszy wykładowca wydziału medycznego Uniwersytetu Вуллонгонга. Vivienne Quan-kandydat nauk w Uniwersytecie Вуллонгонга