symphony-cgm-system

Robić brzusznej dzień tak i w dzień też nie gwarantuje, że masz zaznaczony brzuch. Istnieje wiele czynników, które bezpośrednio wpływają na gromadzenie się tłuszczu w jamie brzusznej; dlatego w tym artykule podam ci najważniejsze wskazówki, które należy pamiętać, aby można było pozbyć się tłuszczu na brzuchu.

Brzucha obszar zazwyczaj dla wielu osób jest jednym z najbardziej narażonych gromadzenia się tłuszczu i, nawet jeśli latem, kiedy jesteśmy najbardziej zainteresowani, aby usunąć ten nadmiar tłuszczu, musimy zacząć jak najszybciej, bo to wymaga czasu.

Dla tych, którzy mnie nie znają, jestem Violet Kostas, bloger, YouTuber i przedsiębiorca z moim własną marką organizacji, aby prowadzić zdrowy tryb życia pod nazwą HardPeach. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą ci dać ten mały impuls, aby osiągnąć swój cel i pozbyć się tłuszczu na brzuchu.

Porady na temat usuwania tkanki tłuszczowej

1. Trzeba zaakceptować swoje ciało, ale walczyć, aby poprawić

Jest to jedna z fraz, które powtarzam najbardziej. Jeśli nie zaakceptujesz siebie, zaczynasz źle. Do tego, aby można zrozumieć to w prostszy sposób: załóżmy, że nienawidzisz tego tłuszczu z brzucha, i chcesz się go pozbyć jak najszybciej, nawet marzyć, że zdjęcia masz zamiar zrobić, gdy otrzymasz go, zestaw, który masz zamiar nowy itp. rzeczywistość polega na tym, że kiedy masz tyle ciśnienia, aby zmienić, to doprowadzi cię do ekstremalnych diet czy POWINNIŚMY TEGO UNIKAĆ! Klucz polega na tym, by nie wymagać gwałtownych zmian, należy dążyć do poprawy, ale stopniowo. Można wprowadzać małe i bardziej zdrowe nawyki, usuwać szalone produkty z diety i wprowadzać inne. To jest klucz do poprawy, i w końcu dostaniesz swój cel.

2. To wygląda na typowy wskazówka, aby wybrzuszenie, którą wszyscy przechodzimy od czytania, bo uważamy, że to jest jasne. Ale ta rada jest najważniejszym, i nie stawiam go na pierwszym, aby zwracali większą uwagę na pierwszej radzie, który właśnie dał wam.
Twoim celem jest, aby uświadomić sobie, że chcesz dostosować odżywianie, ćwiczenia i styl życia, aby go dostać. Nie wystarczy powiedzieć „stracę tłuszczu”, ale nic nie robić z tym rozumiesz, co mam na myśli? Po tym, jak jasno swój cel, musimy zorganizować się i przejść do zmiany wytycznych naszego odżywiania i ćwiczeń, aby zobaczyć wyniki.

3. Trenuj całe ciało, przy użyciu hantle, nie trać czasu na bieżnie lub maszyny eliptyczne. Co byście powiedzieli, gdybym ci powiedział, że można spalić więcej tłuszczu, wykonując ćwiczenia z hantlami? Można bardziej skutecznie przyspieszyć przemianę materii, wykonując ćwiczenia z hantlami, które obejmują różne części ciała, ćwiczy ćwiczenia, takie jak martwy ciężar, przysiady, wyciskanie leżąc lub wioślarstwo, pomoże ci bardziej efektywnie usuwać tłuszcz.

Nie skupiajcie się na bardzo konkretnych obszarach ze sprzętem izolacji. Jeśli twoim celem jest stracić tłuszczu z brzucha, najlepszym rozwiązaniem jest rutyna pełnego ciała z wolnym ciężarem, który obejmuje całe ciało.

Przestań się martwić o swoje ciało ciężarze pokój, który nabiera Wagi, może przybierać różne numery z jednego dnia na drugi, ale nie możesz osiągnąć swój cel. Nie skupiajcie się tylko na tym, co mówi ci skala, istnieją różne bardziej skuteczne metody, aby dowiedzieć się, wcześniej czy. Polecam ci zacząć brać swoje pomiary, za pomocą taśmy mierniczej i nagrywać je wszystkie, ta forma jest bardzo przydatna dla swoich rzeczywistych zmian. Jeszcze jeden taki sam skuteczny sposób – zrobić zdjęcie przed rozpoczęciem zmiany i zrobić nowe zdjęcia co tydzień lub co dwa tygodnie.

5. Zadbaj o swoim odżywianiu. zapomnij o dietach, tak po prostu. Klucz polega na tym, aby stopniowo zmieniać swoją karmę na bardziej zdrową wersję, diety zamiast tego zmuszają cię do zmiany wszystko, czego potrzebujesz, co jest trudniejsze do utrzymania w czasie. Najlepszym rozwiązaniem stworzyć zdrowe tygodniowe menu, w którym co tydzień maleją niezdrowe produkty, które można jeść, aby tworzyć nowe nawyki żywieniowe, które są sprzedawane wraz z upływem czasu.