SonoPrep+Continuous+Glucose+Monitoring

Wiesz, jak to jest. Przestrzegać ścisłej diety, regularnie ćwiczysz, ale po prostu nie można przesunąć ciężar.

Co tu się dzieje?

Jednym z możliwych powodów jest to, co myślisz, zdrowe opcje zasilania w rzeczywistości nie jest to, że one się wydają. Dużo jedzenie i napoje zawierają ukryte, sadło i Sugars i sol, i wszystkie działają wspólnie, aby uzyskać na drodze do utraty wagi. W dodatku do ukrytych kalorii, te produkty także mogą cię zostawić głodny.

Przegrywający ciężar w większości o przechylać równowagę kalorii wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli coś po prostu nie działa dla ciebie, to może być do tych pięciu typowych pułapek.

Niedawno nastąpiło przesunięcie w kierunku bardziej naturalnych form dodanego cukru, ale nie zawierają one więcej składników odżywczych i mniej kalorii. Dodać syrop z miodu lub столетника z twoim talerzu nie odróżnia odżywczo od dodawać cukier ten sam talerzu. Smak może być inny, ale ty jeszcze dodajesz cukier.

Następnym razem, kiedy poczujesz coś słodkiego, spróbuj dodać owoce. Ma naturalną słodycz i daje dodatkowe witaminy i minerały.

Jeśli okaże się, że twój upadek dodaje cukier w kawie, spróbuj użyć mleka sojowego zamiast mleka krowiego. Ma słodki smak (ale może trzeba się przyzwyczaić w pierwszej kolejności).

Lub spróbuj zmniejszyć ilość cukru można dodać do pół łyżeczki w tygodniu. Okaże się, że ledwo zauważyć różnicę po pewnym czasie.

Wszystkie sałatki są dobre dla

dobrze dla ciebie, absolutnie. Ale sałatki często zawierają inne składniki,które zwiększą ilość kalorii.

Sałatka Cezar wygląda zielony, ale jest pełen ukrytych tłuszcz z boczku (8g tłuszczu; 86cal), ser parmezan (6 gr tłuszczu; 81cal) i kremowy sos sałatkowy намылились góry (20g tłuszczu; 184cal). Nawet grzanki smażyć do dodatkowego chrupnięcie. W ten sposób, sałatka Cezar daje 70% całkowitego dziennego spożycia tłuszczu dla przeciętnej osoby dorosłej za jeden posiłek.

Na równi z tym, kremowy sałatka makaron, często widziałem na rodzinnych grilla. Boczna podawanie tego przychodzi w prawie 220 kalorii.

Tłuszcze zapewniają najwyższe kalorii z pożywienia (za nimi należy alkohol, ale o tym później). Więc uważaj z postojami, sosami,  i odtłuszczone produkty, które dodają dodatkowych kalorii w posiłku.

WYMIANA ZŁYCH PRZEKĄSEK NA „ZDROWE”

Australijczycy zużywają ponad 30 procent kalorii z uznaniowych lub „niezdrowych” produktów, takich jak ciastka, chipsy i czekolada. Żadne z tych zapewniają nam jakiekolwiek istotne składniki odżywcze. To kilodżule, które musimy przesunąć, aby schudnąć.

Ale wiele osób popełnia błąd wymieniać śmieci jedzenie dla pozornie „zdrowe przekąski” such as bary muesli i kulki proteinowe. Podczas gdy te mogą żądać być zdrowi i organicznie, często są one przetwarzane i bardzo kaloryczne.

Musli zawierają zdrowe składniki, takie jak owies, orzechy i nasiona. Ale слипать wszystkie części wpólnie tworzyć baru zazwyczaj dokonuje z formą cukru. Jogurt, owoce i orzechy może zawierać do 4,6 łyżeczek cukru.

Następnym razem, kiedy masz ochotę na przekąskę, dlaczego nie zastąpić twój muesli bar garścią orzechów i nasion. To daje przydatne witaminy i minerały — minus cukier sklejając ich.