prelude-skinprep-system

Każdej nocy, gdy czas  na cztery godziny później, to było równoznaczne z podróży na zachód przez cztery strefy czasowe na każdy dzień w ciągu trzech tygodni.

Naukowcy twierdzą, że ta informacja może być użyteczna dla tego, dlaczego grafiki z wymiennymi pracą, zazwyczaj prowadzi do zwiększenia masy ciała lub zaburzeń w jedzeniu i śnie.

Mówją znalezienia także wzmacniają ważną rolę circadian godzin w kontrolowanie metabolizmu.

„Fakt, że zrobić to samo w tym samym czasie,  znacznie więcej kalorii, niż zrobić to samo w innej porze dnia, zaskoczył nas”-powiedziała Kirsi-Mary  z Brigham i kobieta szpital i Harvard szkoła Medyczna.

„Ponieważ robili odpowiednik okrążenia wokół globu co tydzień, wewnętrzny zegar ich ciała nie mogły nadążyć, i dlatego wahał się w swoim własnym tempie.”

Współautor Joanna Duffy powiedział, że badania wykazały, że nie tylko to, co jedliśmy, ale i kiedy jedliśmy i na wakacjach, to wpływa na to, ile energii możemy palono lub przechowywane w postaci tłuszczu.Patrzą zdrowe wystarczy-wiele jaskrawy coloured vegies sałaty, wentylator-ucięło awokado i blok odżywczy patrząc składniki jak surowych ryb, fasoli i starannie zaaranżowane nasiona i ziarna … ale kulki Buddy lub kulki poke wszystkie one треснуты w górę, aby być?”Prawidłowości nawyków, takich jak jedzenie i sen, jest bardzo ważne dla ogólnego zdrowia”, – powiedziała ona.

Naukowcy będą teraz patrzeć na to, jak apetyt i reakcja organizmu na pokarm zmienia się w zależności od pory dnia.Trzeba tylko spojrzeć na lokalny food court w centrum handlowym, aby zauważyć, że obligacji przylepny miski i wszelkie jedzenie w misce naprawdę stają się coraz bardziej popularne.

Grzebie miski zwykle cieszą się na Hawajach, gdzie surowe pokrojone w kostkę ryby, takie jak tuńczyk i  podawane z tablicą marynowanych warzyw, wodorostów, soi i trochę oleju.

Ogólnie, ten rodzaj miski wyjątkowo Zdrowy. Pełen tłuszcze omega 3, bogatych w składniki odżywcze warzyw i minimum kalorii i przetworzonych węglowodanów, tradycyjny poke jest doskonałym wyborem odżywczo.

Uczą się także, jak czas, długość i regularność snu mają wpływ na te reakcje.Rzeczy chodź trochę z tropu w ostatnich czasach w związku z tym że trend kuli poke była trochę gentrified.

Teraz prawdopodobnie zobaczymy duża liczba smacznych składników, począwszy od makaronu do pieczonego mięsa z ciężkimi postojami, które serwowane są w imię „wellness „lub” buddha bowl”, — i cena, zazwyczaj odpowiada średniej  misce w stylu zbliżonej do 20 dolarów.Bliższe spojrzenie pokazuje że typowy balon Buddy rozciąga się od 400-500 kalorii kiedy składniki sedno zostają sałatką, proteiną i małym posuwem wholegrains such as brązowy ryż lub quinoa.

Z drugiej strony, gdy mieszanie składnik zawierać the upieczone mięso, hearty dopływ лапшей, prawie wszystkie  wraz z wieloma opatrunki, twój zdrowy balon Buddy może dorównać do więcej niż 1000 kalorii w zasilanie wraz z 60-80g sadło — odpowiednik 2 pkt i sadło więcej niż Dnia pełnego.