echo-therapeutics-announces-positive-clinical-trial-results-of-symphony-tcgm-system-2

Nasze bogate porządku obrad wymagają od nas skuteczności w całym i więcej w tym, co dotyczy kondycji. Dlatego zajęcia HIIT (trening z interwałami wysokiej intensywności), w których przeplatają się chwile maksymalnych wysiłków z innymi aktywnymi  , tak modne. Ale są i inne możliwości, o których mówi sochy czy obserwator, dietetyk i autor Eat. Winda. Трэйв. Weź hantle w lewej ręce i umieścić, jeśli chcesz prawą rękę na step lub przysiady urządzenia, aby utrzymać równowagę. Przełóż prawą nogę, ale nie blokuj jej, pochyl się do przodu z wyprostowanym kręgosłupem, kiedy podnieść lewą nogę do tyłu b). Zrób przerwę i wróć do pozycji wyjściowej. To powtarzanie. Zrób 12 Z jedną nogą i 12 z drugiej, zmieniając ręcznie hantle. Goście mogą zrelaksować się w ciągu jednej minuty, a następnie wykonaj następujące ćwiczenie.

„Nadmierny wysiłek czasami prowadzi do utraty korzyści z ćwiczeń, zwiększenie obrażeń i upadku rozczarowania, gdy chcesz schudnąć”

Przeczytaj ten nowy akronim LIIT-trening z interwałami o niskiej intensywności-tryb, który nie jest ani wolny, ani łatwe. Można nadal zauważyć, jak twoje mięśnie są spalane, ale nie będziesz wstawiać i nie chcesz się rzucać w ręcznik.

Przytrzymaj odstępach siły z bardziej długimi okresami odpoczynku (min), aby dokładnie wykonać każde ćwiczenie. Eksperci zgadzają się z tym, że jest to jeden z najbardziej bezpiecznych i skutecznych sposobów rozwoju i utrzymania masy mięśniowej (klucz do długoterminowego spalania tłuszczu). Wykonuje się dwa lub trzy razy w tygodniu rutynę, którą stworzył dla nas czyta, ale nigdy w kolejne dni. Staniesz się silniejsza, nic ci nie będzie wcześniej i czuć się lepiej.

Odpocznij! To sekret, aby twój trening bardziej efektywnym. Mam na myśli, nie biegać między ćwiczeniami, nie przychodzić na górę, co jest gorsze.

Usiądź za pomocą łopatek, leżące na ławce, zgiętych kolanach i nogach, leżących na podłodze; umieść pasek wokół nóg nad kolanami i trzymaj hantle nad biodrami,  obiema rękami). Unieś pośladki, dobrze wspiera pięty na Ziemi, dopóki twoje ciało nie będzie równolegle do ziemi b). Przerwa. Powoli zabieram się do pozycji początkowej. To powtarzanie. Zrób 20, a następnie zrelaksować się w ciągu dwóch minut i powtórz w sumie trzy razy.
Trzymaj hantle w obu dłoniach, ręce rozciągnięte w dół tuż przed stanem. Umieść nogi osobno na odległość swoich ramion, z końcami lekko na zewnątrz). Zegnij nogi tak nisko, jak to możliwe, z pionowym tyłem, przewijając biodra do tyłu i zginanie kolana. Zrób krótką przerwę i wejdź do pozycji wyjściowej b). To powtarzanie. Zrób 20, a następnie zrelaksować się w ciągu minuty, przed przystąpieniem do kolejnego ćwiczenia.